Real Player Video İndirme Gezginler


Sponsorlu Bağlantılar

Realplayer 10 İle Herhangi Bir Siteden Video İndirme

ilk önce realplayeri indiriyoruz

DOWNLOAD

yükledikten sonra siteye girip imleci videonun üstüne getirdiğin zaman üst download yazıyo.tıkladığında my librarlye geliyo

Sponsorlu Bağlantılar

Real Player 11 Plus Web Video İndirme Eklentisi

Real Player 11 Plus Web Video İndirme Eklentisi

REALPLAYER V.11.0.446PREMİUM XP- VİSTA DA TEST EDİLMİŞ PREMİUM OLARAK ÇALIŞAN SON SÜRÜMÜDÜR… PROGRAMIN WEB VİDEO DOWNLOADER EKLENTİSİYLE LİNK KOPYALA YAPIŞTIR YAPMADAN DİREKT OLARAK VİDEOLARI İNDİRİP VİDEO ARŞİVİ OLUŞTURABİLİR BUNLARI CD-DVD YE YAZDIRABİLİRSİNİZ. BUNLAR TABİKİ REALPAYERİN BİR ÇOK ÖZELLİĞİ YANINDAKİ ÖNE ÇIKAN ARTI ÖZELLİKLER.. PROGRAMIN PREMİUM ACTİVATÖRÜ XP SP3 VE VİSTA ULTİMATE SP1 DE TEST EDİLMİŞ VE ÇALIŞMAKTADIR

RealNetworks’ün dünyaca ünlü multimedya dosya oynatma yazılımı RealPlayer’in 11 numaralı yeni sürümü yayınlandı. Eski sürümlere göre tamamen farklı bir yapıya sahip olan yeni sürüm sadece Real Media dosyalarını değil Windows Media, QuickTime gibi endüstri standardı olmuş popüler video formatlarını da okuyabiliyor.

Web’in artan etkinliğini ve bilgisayar kullanıcılarının güçlü bir eğilimle web ile entegre olabilen yazılımlara yöneldiğini fark eden RealNetworks yeni sürümü basit bir masaüstü yazılımı olmaktan öte internet video kaynakları ile de etkin biçimde kullanılabiliyor. Yazılım kurulduktan sonra YouTube’a girildiğinde bir video açık iken beliren Download this Video butonu sayesinde izlenen bir videonun sabit diske kaydedilmesi mümkün oluyor.

Flash Video desteği de eklenen yeni sürümün ücretsiz versiyona göre ek özellikler sunan Plus versiyonunda videoları CD veya DVD’ye kaydedebilme seçenekleri de sunuluyor. Yakın zamanda hazırlanması planlanan güncelleme sayesindeyse yeni RealPlayer başta iPod olmak üzere video oynatabilen mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilecek. Plus sürümü 30 dolar karşılığında satın alınabilecek yeni RealPlayer şimdilik sadece Windows’ta kullanılabilecek. Macintosh kullanıcılarının RealPlayer’ı ise bu yılın sonlarına doğru hazır olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Real Player Video İndirme Gezginler

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları