S 600


Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın En Dayanıklı Arabası S 600 Pullman Guard

Mercedes Öyle Bir Araba Yaptıki Bomba Atsanız Sarsılmaz S 600 Pullman Guard Adının Verildigi Limuzin 6 buçuk metre uzunluğundaki araç kurşun geçirmiyor.
Araçta 12 silindirlik 5.5 litre hacminde 517 beygirlik güç üreten motor bulunuyor. 830 Nm torka sahip olan zırhlı araçtaki güvenlik seviyesi askeri standartlarda. Alman lüks otomobil üreticisi Mercedes – Benz’in 80. yıl şerefine özel olarak ürettiği S 600 ‘Pullman Guard’ güvenlik ve üst düzey konfır ekipmanlarıyla ön plana çıkıyor. Markanın amiral gemisi olan S 600 platformu üzerine geliştirilen araç Mercedes’in sınırlı sayıdaki limuzin üretim araçları kategorisine giriyor.
Devlet adamları ve ultra -zengin işadamlarına yönelik olarak geliştirlen 6 buçuk metre uzunluğundaki araç kurşun geçirmiyor. Araçta 12 silindirlik 5.5 litre hacminde 517 beygirlik güç üreten motor bulunuyor. 830 Nm torka sahip olan zırhlı araçtaki güvenlik seviyesi askeri standartlarda.
Aracın lastikleri hiçbir koşulda patlamıyor. Olası terörist saldırılara karşı B6/B7 dayanıklılık seviyesine sahip otomobil ‘devlet onaylı’ kurumlar tarafından test ediliyor. Araç, ordu standartlarındaki ufak ateşli silahlara ve el bombası dahil her türlü patlayıcıya dayanıklı. S 600 Pullman Guard’ın benzin deposu olası bir saldırıda delinirse kendiliğinden deliği kapatıyor. Araçta yangın söndürme sistemi de mevcut.
Aracın tüm gövdesi kurşun geçirmez yapıya sahip. Kapı içlerine yerleştirilen malzemeler evinizin çelik kapısının iki katı genişliğinde. Furthermore, the integrated protective features actually reinforce the body structure rather than exert extra structural strain. Mercedes bu aracı üretirken, normal bir araçta kullandığı çeliğin birkaç katı fazlasını kullanmış. Alman firmanın özel olarak ürettiği aracın bakımları ise herhangi bir yetkili Mercedes-Benz servisinde yapılabiliyor.
Mercedes, özel ürettiği aracı kimlere sattığını ve otomobilin fiyatını henüz açıklamadı. Almanların Mercedes araba Yapımında Dünyada en Dayanıklı araç Olarak Bakılmasını İstedigi S 600 ‘Pullman Guard’ Tek geçilen araç olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları