Trafik Tescil Formu Kullanma Forum


Sponsorlu Bağlantılar

Trafik Tescil

Trafik Tescil

Hits: 3 Download: 305 Lisans: Demo (Kısıtlı kullanım) Üretici/Telif: Dugan İşletim Sistemi: Windows Yazı Boyutu 12 14 16 18
Açıklama

Trafik takipçileri için hazırlanmış, kolay ve hızlı bir şekilde kullanılabilecek belge ve form hazırlama ürünümüzdür. Hazırlanabilecek belge ve formlar aşağıdaki gibidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Motorlu Araç Tescil Belgesi
Motorlu Araç Trafik Belgesi
Araç Trafik Tescil Müracaat ve İşlem Formu
Araç Tescil Nakil Bildirim Belgesi
Dilekçeler ve Üst Yazılar
Belge ve formlar aynı veri dosyalarını kullandığından, ortak kullanılan bilgiler değişik belge ve formlara tekrar girilmez. Alıcılara ilişkin T.C. Kimlik No bilgileri internet üzerinden alınabilmektedir.
Araç tescil ve trafik belgeleri ile trafik tescil müracaat ve işlem formu ve nakil bildirim belgesi evraklarına ilişkin veriler boşuk doldurma şeklinde hazırlanır.
Girilen bilgiler ilgili belge ve formlardaki boşluklara yerleşecek şekilde ayarlanmıştır. Ancak kullanılacak yazıcının kağıt tepsisinin durumuna göre sayfa ayarı yapılabileceği gibi, tüm alanlar için sol ve üst kenar boşluğu, genişlik, yükseklik, yazı tipi, büyüklüğü, renk, hizalama gibi özel ayarlar da yapılabilir.
Hemen hemen tüm alanlar otomatik tamamlamalıdır.
Bu özellik, veri girişi esnasında yazılan karekterleri içeren uygun kelimeyi geçmiş kayıtlar içinde arar ve gösterir. Bu sayede kelimenin tamamı yazılmadan veri girişi gerçekleşmiş olur.
Dilekçe ve üst yazılar oluşturulurken tescil işlemlerindeki bir çok bilgiyi içeren anahtar kelimeler kullanılabilir. Anahtar kelimeler, yazdırma işlemi öncesinde, girilen veriler ile otomatik olarak değiştirilerek baskı için hazırlanmaktadır.
Sıklıkla kullanılan dilekçe ve üst yazılar için şablon oluşturulabilir. Oluşturulan şablonlar tescil işlemlerine dahil edilebilir. Bu ve anahtar kelime değiştirme özellikleri sayesinde tescil işlemleri için dilekçe ve üst yazı hazırlama işi sadece bir kaç butona basarak gerçekleştirilebilmektedir.
Ürünümüzde şu anda Trafik Şahadetnamesi İstek Formu, Şerh Konulma Bilgi Yazısı, Şerh Kaldırma Bilgi Yazısı, Ruhsat Zayi Dilekçesi, Muayene Alanlarında boş yer kalmayan ruhsatlar için Yenileme Dilekçesi, LPG dönüşüm dilekçesi gibi örnek şablonlar bulunmaktadır. Bu şablonlar kullanıcı isteği doğrultusunda özelleştirebileceği gibi, çok sayıda yeni şablon eklemek de mümkündür.
Her tescil işlemi için müşteri bilgileri ile işlem/masraf tutarları ve tahsilatları takip edilebilir.
Trafik Tescil programını indir

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trafik Tescil Formu Kullanma Forum

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları