Vefasızlara Ağır Sözler


Sponsorlu Bağlantılar

> Değmeyen Vefasizlara Özel

Sevgi Mesajları

* Yalnızsan kaderindeyim, umutsuzsan kalbindeyim, seviyorsan ellerindeyim, aşıksan yüreğindeyim, ağlıyorsan gözlerindeyim, benimsen aldığım her nefesteyim.
* Eğer bir gün veya yıllar sonra bugün, yada şimdi, her hangi bir zaman aklının ucundan geçirirsen beni bil ki çok özledim seni.
* Zordur dağlarda kardelen olmak, toprağı çatlatıp güneşe kavuşmak, zordur sevdayı yürekte taşımak ama gerçekten zor olan senin gibi birisini bulmak.
* Geceleri uzaklara çığlık olur gözlerim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın her şeyim.
* Güneş sabahtan, geceler yıldızlardan, yağmur bulutundan, toprak suyundan, kader kahpeliğinden, dünya dönmekten, insanlar yaşamaktan ne zaman vazgeçerse, bende senden o zaman vazgeçerim.
* Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da, seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.
* Bir başkadır benim yüreğim sadece senin için çarpışır ve yağmur yağdırır, bu yağmurda sadece benim aşkım ıslanır. Şimdi bak saçlarına belki de ıslaktır.
* Varım da yoğum da senin olsun, mutluluk senin kalbine konsun, sen benim yaşantımda ilk ve sonsun.
* Yeni yılda bir neşe sen hep gülsen, yeni yılda bir huzur sen hep sevinsen, yeni yılda bir dilek sen hep mutlu olsan, işte o zaman ben yeni yıla mutlu girerim.
* Hepsi gidici sen kalıcı, hepsi anlık sen hayat boyu, hepsi çocukça sen gerçekçe, ve hepsi öylesine sen ölesiye.
* Güneşin battığından, ateşin yaktığından, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan ama sana olan aşkımdan asla.
* Sen Seni Sev Kimseyi Sevme! Sen Seni Düşün, Kimseyi Düşünme! Sen Sana Güven, Kimseye Güvenme! Sen “S” leri “B” yap kimseye söyleme!
* Sakın açma yanlış mesaj gönderdim! Neden açtın? Ben sana açma diyom! (Ooooofff) Eh madem açtın, Ben var ya ben, Seni çok ama çoook seviyorum.
* Biri seni özlüyor, seni düşünüyor, seni seviyor, sensiz çok yalnız, kim biliyor musun? Ben Ben Ben Ben…
* Hayatındaki üzüntüler kumsaldaki ayak izleri kadar geçici, mutluluklarsa mermere kazınan yazılar kadar kalıcı olsun.
* Yanımda değilsin ama kalbimdesin, görmüyorum ama içimdesin, uzaktasın ama aklımdasın, duymuyorum ama söylüyorum. Seni çok seviyorum.
* Her martı bir deniz, her rüya bir uyku, her dağ bir duman, her nota bir şarkı bulur ama ben başka sen bulamam bidenem.
* Sen balıkların sevdasını bilir misin? Birbirlerine dokunamazlar ama hep yüreklerinde hissederler, bende seni balıkların sevdası gibi yüreğimde hissediyorum aşkım.
* Bu dünyada en büyük günah; seni unutmak, en acı eyvah; senden ayrılmak, en güzel silah; gözlerinden vurulmak, en tatlı sabah; kollarında uyanmak. Seni Seviyorum..
* Ecelle sözlü, ölümle nikahlıyız, tesadüfen doğduk, yaşamak zorundayız, sonumuz bir avuç toprak, ölümden yok korkumuz, tek korkumuz unutulmak.
* Gönlünün gökyüzüne sığmadığı zamanlarda, avare olup yeryüzünde gezdiğin anlarda, sesin bile sana yabancı kaldığında bir sevenin var unutma.
* Sen likör gibi tatlı, tekila gibi çarpıcı, viski gibi asil, konyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, şarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhteşemsin.
* Yürek söz vermişse bizde sözden dönülmez, kalp kalbe gönül vermişse bizde sevgi inkar edilmez, bizde yürek zedelenir ama dostluğa ve sevgiye zede verilmez.
* Bu mesajı sade ve sadece güzel biri okuyabilir. Tekrar dene. Olmuyor mu? Yazık, demek pek güzel değilsin. Ahahaaa.
* Gönüller birdir, mekanlar ayrı olsa da, yaşananlar güzeldir, mazide kalsa da, umrumda değil dünya yıkılsa da, biz dostu unutmayız uzakta olsa da.
* Bilirsin ki, unutulanlar ölürler. Sen beni öldürmek istemiyorsan beni sakın unutma.
* Dinime, imanıma, kitabıma, kuranıma, yaşlı anama, topal babama, dilenci amcama, sarhoş dedeme, jiletçi nineme, müslümcü teyzem üzerine yemin ederim ki seni çok seviyorum.
* Akan nehri bıçakla kesmek ne kadar zorsa, seni kelimelerle anlatmak o kadar zordur. Çünkü sen herkesin arayıpta bulamadığı şu dünyanın en iyi insanısın.
* Nani Nani Nani Polis inanılmaz tatlı birini arıyor, seni uyarmak istedim dikkatlı ol!
* Sen hayatımda gördüğüm en adi, en asalak, en ********, en psikopat, en manyak insanları bile yola getirecek kadar mükemmel bir insansın.
* Hayatta bir canın, birde dostun olsun. Her can dost olmaz haberin olsun. Candan dostlara canlar kurban olsun.
* Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, sonra bakmak, görmek istersin yaşıyor mu diye? Baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek, işte böyle bir şey seni sevmek.
* Kayıp kentin güzel insanı! Rüzgar eser mi sizin oralarda? Ve umut türküsü söylenir mi sevda misali? Yada buradan sesimiz duyulur mu? Bir selam desek sevgili dosta.
* Bir deniz düşün, “susuz” bir insan düşün, “mutsuz” bir gece düşün, “uykusuz” bir bahar düşün, “çiçeksiz” bir gönül düşün, “sevgisiz” bir de beni düşün, “sensiz”
* Hayata cezasını gülüşünle ver, kötüler yenilmediğini anlasın. Yaprak misali dökülsen de, seni seven dostlarına yeşer. Kimse yoksa bile ben hep varım unutma!
* Herkes için herhangi birisin, herhangi biri için dünyalara bedelsin.
* İsmini güneşe yazdım her şafakta doğsun diye, yüreğini yüreğine yazdım için yandığında benimki de yansın diye, adını CANIM koydum sen öldüğünde bende öleyim diye.
* Bir gün hüzünlenirsen beni ara belki seni güldüremem ama seninle ağlarım, bir gün ölmek istersen yine beni ara seni vazgeçiremem ama seninle ölürüm. Ebedi Dost.
* Hasret kimi zaman uzaklarda olan sevginin bazen uykusuz gecelerin adıdır sen yıldızların getirdiği özlem değil ölümün bile silemeyeceği birisin.
* Bir gün güneş batıdan doğarsa, yağmur yerine taş yağarsa, ben seni o zaman unuturum. Anlayacağın hiçbir zaman seni unutmayacağım.
* Her mevsimde kalbimde kır çiçeğim benim, dualarım sana gözbebeğim benim, ölsem de vazgeçemem tek dileğim benim, sen benimsin ben de senin sonsuza dek yemin ederim.
* Hey sen! evet sana söylüyorum, tatlı tatlı bakacağına, bir mesaj gönderde yaşadığını bileyim.
* Baharı çiçekle, çayı iki şekerle hayatı seninle seviyorum. Senin sesini, gözlerinin rengini, gelmişini geçmişini, tutmayın lan beni. Seviyorum ben seni.
* Nelere alışmadık, acıya, kedere, gözyaşına, gün gelir mezar taşına, ama senin gibi dostun yokluğuna asla.
* Yaşayan ve yaşatan kalbine, içindeki insan değerine, dostluğuna, olgunluğuna ve en önemlisi sevgiyi bilen cesur yüreğine sevgiler gönderiyorum.
* Gün geçer, gece gelir, yaşam biter, ömür gelir, geçsede zaman, unutulduğunu sansada insan, her önemli günde akla ilk sevdikleri gelir.
* Sen dünyanın en güzel, en tatlı, en masum, en alçakgönüllü, en sempatik, en yardımsever, en akıllı, en mükemmel insanının numarasından mesaj aldığının farkında mısın?
* Gözün kimi görmek istiyorsa, kalbinin derinliğinde kimin adı varsa, kulağında kimin sesi çınlıyorsa, Rabbim her gecenin sabahında seni ona bağışlasın.
* Şuan seni takip ediyorum, İnanmıyor musun? Şimdi ne yaptığını söyleyim mi? Mesajımı okuyosun. Beni düşünüyorsun ve gülümsüyorsun. Hadi yalan de hadi!…
* Tanınması gereken en güzel insansın, yaşanması gereen en güzel heyecansın, saklanması gereken en güzel sırsın.
* Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek, ve hayatın tadı, sabah kalktığımda senin varolduğunu bilmek.
* Ne dil yeter seni anlatmaya, ne güz kıyar sana bakmaya, ne ellerim uzanır sana dokunmaya, ne kollarım dayanır seni sarmaya, hiç ömür yeter mi bir sen daha bulmaya.
* Sana ne desem bilmiyorum; hayatım desem hayat çok kısa, güneşim desem güneş batıyor, çiçeğim desem çiçek soluyor, sen canımsın bu can seninle yaşıyor.
* Sana meleklerin kıskanacağı kadar mutluluk, tıbbın şaşıracağı kadar sağlık, tarihin yazamayacağı kadar başarı, kimsenin göremeyeceği kadar sevgi yolluyorum biriciğim.
* Özel insanlar özel günlerde hatırlanır, güzel dilekler güzel insanlara yollanır. Bu özel günde bütün güzellikler senin olsun.
* Bir can düşün bedensiz, bir beden düşün kalpsiz, bir kalp düşün sevgisiz. Bir de beni düşün sensiz.
* Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canın sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar masum, sevilecek kadar özelsin.
* Aklıma gelmezdi böylesi bir sevda, nasıl olduysa aşığım ben sana, sağımda solumda her zaman yanımda, başka bir şey yok sen varsın canımda.
* Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun. Öylesine mutlu ol ki, gözünden akan yaşlar, değerini bilmeyenlere sadakan olsun.
* Her şeyi affet ama yalanı asla, sözde yalan olabilir ama gözde asla. Unutmadığın sürece unutulduğunu sanma insan her şeyi bırakır ama senin gibisini asla.
* Telefonunun tuşlarına sevgi yükledim, her yazdığım mesaja bir can ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgiyle besledim. Ey bunları okuyan kişi seni çok özledim.
* Ecelim ol! hayatımdan vazgeçerim, kaderim ol! sana boyun eğerim, belam ol! bıkmam çekerim. En güzeli sevdiğim ol! Ömür boyu severim.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vefasızlara Ağır Sözler

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları